Home

idea Scaduto Divulgare fmm ljusstakar auktion semplicemente Manzo campata

LJUSSTAKAR, ett par, mässing, barockstil, märkta FMM, 1900-tal. Belysning &  Lampor - Ljusstakar - Auctionet

LJUSSTAKAR, ett par, mässing, barockstil, FMM , Mora, 1900-tal. Belysning &  Lampor - Ljusstakar - Auctionet

Slutpris för 291238. LJUSSTAKAR, ett par, mässing,

Tre små ljusstakar i mässing FMM 90 & 91 Mora B.. | Köp på Tradera  (593982008)

LJUSSTAKAR, ett par, mässing, F.M. Mattsson, Mora. 1900-tal. Silver &  Metall - Tenn, Mässing & Koppar - Auctionet

LJUSSTAKAR, ett par, mässing, Skultuna, modell nr 57, 1900-talets andra  hälft. - Bukowskis

LJUSSTAKAR, ett par, mässing, Torshammars bruk, sent 1800-tal. - Bukowskis

LJUSSTAKAR, ett par, mässing, barock, 1700-talets första hälft. | Barnebys

LJUSSTAKAR stämplade N.54 & FMM 85 Mins… | Auktion.se

MINIATYR- LJUSSTAKAR 2st, FMM, barockstil

LJUSSTAKAR, FMM, barockstil, koppar, 2st

LJUSSTAKAR, Barockstil, mässing, ett par, 1900-tal

Ljusstakar, 8st, barockstil, FMM Mora, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis

Slutpris för LJUSSTAKAR, ett par, mässing, F.M.

Sökresultat för f m m ljusstake

ETT PAR SÅ FINA SNYGGA VINTAGE MÄSSINGS LJUSSTA.. | Köp på Tradera  (596807883)

Ljusstakar Skultuna - Stockholms Auktionsverk

LJUSSTAKAR, mässing, barockstil, FM Mattsson, Mora, 1900-tal. Belysning &  Lampor - Ljusstakar - Auctionet

Ljusstakar barockstil - Stockholms Auktionsverk

2st ljusstakar i mässing - Mä.. | Köp från Auktionsbyra på Tradera  (597749076)

Slutpris för 368497. LJUSSTAKAR, 2 st, mässing,

Bukowskis
Bukowskis